Piscina Municipal

Divendres 18 a les 19h. Acuatló per a menors: de prebenjamins (nascuts 2010) a infantils (nascuts 2003)” *Inscripcions piscina municipal

CATEGORIA   :                               NADAR            CORRER

PRE-BENJAMÍ (2009/2010)              50 m.              200 m.

BENJAMÍ (2007/2008)                    100 m.             400 m.

ALEVÍ (2005/2006)                        250 m.             800 m  

INFANTIL (2003/2004)                   400 m.             1600 m.

 

ENTREGA de DIPLOMES DE NATACIÓ Dimecres 30 a les 19’30 h.

(Es farà el diploma de natació l'alumne/a QUE HO SOLICITE en la taquilla de la piscina abans de finalitzar el curs de natació. S'adopta aquesta mesura ja que sols s'arreplegaven un 50% en els anys anteriors)

ENTRE LES PROVES I DESPRÉS DEL CAMPIONAT DE NATACIÓ

(Sols s'entregarà quie ho haja solicitat)

 

DIMECRES 30 d'AGOST

18:15   Hores:

25 m.                    Braza                      Pre-Benjamí                          Semifinal                Mixt

25 m.                    Braza                      Benjamí                                Semifinal                Mixt

50 m.                    Braza                      Aleví                                     Semifinal              Xics

50 m.                    Braza                      Aleví                                     Semifinal                Xiques

50 m.                    Braza                      Infantil                                   Semifinal                Xics

50 m.                    Braza                      Infantil                                  Semifinal                Xiques

50 m.                    Braza                      Absoluto                               Final                       Xics

              50m.                     Braza                       Absolut                                 Final                       Xiques

 

18:40 Hores:

 

25 m.      Lliures      Pre-Benjamí            Final                       Mixt

50 m.      Lliures     Benjamí                  Final                       Mixt

100   m.   Lliures      Aleví                       Final                       Xics

100   m.   Lliures      Aleví                       Final                       Xiques

100   m.   Lliures      Infantil                    Final                       Xics

100   m.   Lliures      Infantil                    Final                       Xiques

100   m.   Lliures      Absolut                   Final                       Mixt

 

19:00 Hores:

JOCS DE BUSSEIG PREBENJAMÍ

 

19:20 Hores: 

 4X50              Lliures      Benjamín                 Final (ti)                  Mixtes

4x50              Lliures      Aleví                       Final (t)                  Mixtes

4x50              Estils        Infantil                    Final (t)                   Mixtes

4x50              Estils     Absoluts l                 Final (t)                   Mixtes

A PARTITIR DE LES 18:30 H. ENTREGA DE DIPLOMES ENTRE LES PROVES

 

JUEVES 31 DE AGOSTO

19:30 H

1000 m.           Lliures      Absolut                            Final (ti)                  Mixtes